Candy Blast Mania: Summer

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 1.2.8.1
  • Dil İngilizce
  • Firma TeamLava Games
Candy Blast Mania: Summer oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyerek boş zamanlarınızın en eğlenceli aktivitesi olacak olan mükemmel eğlenceli bir oyuna sahip olabilir ve boş zamanlarını

Candy Blast Mania: Summer oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyerek boş zamanlarınızın en eğlenceli aktivitesi olacak olan mükemmel eğlenceli bir oyuna sahip olabilir ve boş zamanlarınızı tam bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Candy Blast Mania: Summer oyunu son derece kolay kontrol edilebilen mükemmel bir menü kullanılarak ve kullanışlı olarak geliştirilmiş olup siz oyun sever kullanıcılarımız için tam bir keyif haline getirilerek yaratılmış mükemmel bir oyundur. Bu eğlenceli oyun yaratıldığı günden bu yana dünyanın dört bir yanında bulunan oyun severler tarafından çılgınlar gibi oynanmaktadır. Haydi hemen indir butonuna basın ve siz de bu eğlenceden mahrum kalmayın.

Candy Blast Mania: Summer oyununda ekranınıza gelecek olan tabloda bulunan sevimli şekerleri toplamaya çalışacaksınız. Bunun akıllı cihazınızın ekranını kullanabileceksiniz. Oyun birbirinden eğlenceli 400 seviyeden oluşmaktadır. Bu seviyelerin her birinde sizi mükemmel eğlenceli maceralar bekliyor.

Daha Fazla Göster
Candy Blast Mania: Summer indir